Redukcja cellulitu za pomocą lasera – opinie

Istnieje kilka różnych sposobów na redukcję cellulitu. Istnieją zabiegi laserowe, które celują w konkretne obszary, takie jak mezoterapia, Z-Wave i procedury Photona TightLase(r). Można również poddać się liposukcji. Wszystkie te metody mają swoje zalety i wady, i należy omówić je z lekarzem przed wyborem jednego. Mezoterapia

Mezoterapia jest używana od lat jako sposób na zmniejszenie cellulitu. Wykorzystuje ręczne urządzenie do dostarczania głębokiego masażu tkanek. Pomaga to rozbić wgłębienia w skórze oraz napiąć i ujędrnić dotknięty obszar. Zabieg może wymagać kilku sesji, aby zobaczyć rezultaty, ale może przynieść długotrwałe rezultaty. Istnieje ryzyko wystąpienia lekkich siniaków podczas zabiegu, więc upewnij się, że jesteś zdrowy przed poddaniem się temu zabiegowi.

Mezoterapia jest niechirurgiczna i wykorzystuje specjalnie opracowane enzymy i białka do rozbijania komórek tłuszczowych. Może również poprawić wygląd cellulitu i wyeliminować grudki i nierówności na skórze. Procedura ta może być również stosowana do leczenia uporczywych kieszeni tłuszczu. Ponieważ jest to zabieg niechirurgiczny, mezoterapia jest doskonałym sposobem na redukcję cellulitu bez operacji.

Oprócz wykorzystania lasera do redukcji cellulitu, zabieg mezoterapii może również pomóc w leczeniu innych problemów, takich jak wysypki. Podczas mezoterapii lekarz wstrzykuje w skórę roztwór zawierający witaminy, enzymy, hormony i wyciągi roślinne. Dzięki temu składniki odżywcze dostają się do głębszych warstw skóry. Zastrzyki korygują słabe krążenie i zmniejszają stan zapalny w skórze.

Zabieg może zmniejszyć wygląd cellulitu poprzez usunięcie dołeczków lub wgłębień pod skórą. Zazwyczaj dla skutecznej redukcji cellulitu wymagane jest wykonanie kilku zabiegów. Zabieg jest zazwyczaj bezbolesny, choć może wystąpić pewien obrzęk i zasinienie. Po zabiegu pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności.

Z-Wave

Zabieg laserem Z-Wave to skuteczny sposób na redukcję cellulitu i wygładzenie skóry. Procedura jest nieinwazyjna i trwa od 10 do 20 minut. Technik przesuwa po obszarze zabiegowym różdżkę z aplikatorem o średnicy 39 mm. Przed użyciem lasera technik nakłada żel na leczoną skórę.

Wysokoenergetyczne fale dźwiękowe wykorzystywane w tym zabiegu rozbijają tłuszcz i pęcherzyki gazu w skórze. Zwiększa to również metabolizm i przepływ krwi. Poprawia również elastyczność i jędrność skóry, co wpływa na poprawę wyglądu rozstępów i cellulitu. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi mogą spodziewać się długotrwałych rezultatów.

Proces może być stosowany na większości głównych obszarów ciała, w tym na brzuchu, pośladkach, zewnętrznych i wewnętrznych udach oraz górnej części ramion. Chociaż nie redukuje znacząco niechcianego tłuszczu, wygładza i napina skórę, pozostawiając uczucie jędrności i napięcia ciała. Pomaga również wygładzić kontury i kształt ciała, dzięki czemu osoba może wydawać się szczuplejsza.

Ten nowy zabieg jest wyjątkowy, ponieważ nie wymaga operacji ani igieł do rozbicia grudek i dołeczków w skórze. Wykorzystuje on radialne fale uderzeniowe do rozbijania grudek skóry i tworzenia gładkiego, młodszego wyglądu. Procedura jest zatwierdzona przez FDA i oferuje 75% wskaźnik zadowolenia pacjentów.

Photona TightLase(r)

Photona TightLase to rewolucyjny zabieg laserowy, który skutecznie redukuje cellulit. Zabieg ten jest skierowany na leżące pod spodem warstwy kolagenu i tłuszczu, które są odpowiedzialne za wyboisty wygląd cellulitu. Zabieg ten wykorzystuje światło laserowe do obkurczania tkanki tłuszczowej i stymulowania wzrostu nowej tkanki kolagenowej.

Zabieg ten można wykonać na kilku obszarach ciała, w tym na dolnych nogach, ramionach i pośladkach. Fala uderzeniowa 3D wywołana przez urządzenie stymuluje naturalny metabolizm organizmu. Powoduje również, że błony komórkowe stają się bardziej przepuszczalne, co umożliwia uwolnienie wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu z komórek tłuszczowych. Dodatkowo zabieg zwiększa krążenie krwi i usuwa produkty odpadowe z organizmu.

Istnieją również różne zabiegi miejscowe, które mogą zmniejszyć cellulit. Niektóre z nich zawierają kofeinę, która może pomóc w rozbiciu tłuszczu. Inne mogą przynieść mniej zauważalną redukcję. Jednak żaden z nich nie może wyeliminować cellulitu na stałe. Niektóre wymagają serii zabiegów dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Terapia światłem czerwonym jest bezpieczną i skuteczną metodą redukcji cellulitu. Jest nieinwazyjna i nie uszkadza skóry, jak mogą to robić inne zabiegi laserowe. Zabieg może być ukierunkowany na konkretne obszary lub może łączyć kilka dużych paneli w celu całkowitej redukcji tkanki tłuszczowej. Ponadto, czerwone światło jest naturalne, przyjemne i nie ma znanych skutków ubocznych.

Liposukcja

Laserowa redukcja cellulitu to najnowszy małoinwazyjny zabieg chirurgiczny. Zabieg działa poprzez zastąpienie cellulitu zwiotczałą skórą. Laser wykorzystuje maleńką kaniulę do usuwania stwardniałych włókien tkanki łącznej, które zakotwiczają cellulit. Zabieg może usunąć do 25 nierówności cellulitu w jednej sesji.

Zabieg laserowy jest stosowany w połączeniu z liposukcją w celu redukcji cellulitu. Zabieg poprawia również teksturę skóry i redukuje dołeczki i nierówną strukturę skóry. Cellulit jest powszechnym problemem kosmetycznym, który może być spowodowany starzeniem się, wzrostem wagi i czynnikami hormonalnymi. Często wygląda jak małe kratery lub wzór plastra miodu i jest najczęściej spotykany w biodrach i udach. Może jednak dotyczyć również innych części ciała.

Przed poddaniem się liposukcji laserowej pacjenci powinni być sprawni fizycznie, zdrowi i realistycznie nastawieni do wyników. Zabieg może pomóc osobom z uporczywym tłuszczem, ale nie jest szybkim rozwiązaniem. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, pacjenci muszą być zdrowi i sprawni, o dobrym odcieniu skóry i realistycznych oczekiwaniach.

Lipo laserowe jest bezpieczną, mało inwazyjną procedurą. Nie wymaga znieczulenia ani szwów, nie wymaga też długiego czasu rekonwalescencji. Usunięty tłuszcz jest metabolizowany przez organizm, a dla utrzymania efektów należy prowadzić zdrowy tryb życia. Lipo laserowe jest najbardziej skuteczne w przypadku obszarów brzucha, ud i bioder. Zabieg powoduje również minimalne zasinienia i nie uszkadza tkanek wokół miejsca operacyjnego. Laser

Zabiegi laserowe na redukcję cellulitu są opcją dla wielu osób, które chcą zmniejszyć swój widoczny cellulit. Istnieje kilka rodzajów zabiegów laserowych na cellulit, od prostych do ekstremalnych. W zależności od stopnia zaawansowania cellulitu, może być konieczne przeprowadzenie wielu sesji, aby osiągnąć znaczną redukcję.

Cellulaze to mało inwazyjny zabieg laserowy, który polega na wprowadzeniu pod skórę maleńkiego włókna laserowego. Rozbija to twarde pasma tworzące cellulit. Zabieg laserowy może również spowodować pogrubienie skóry, co może pomóc w zmniejszeniu widoczności cellulitu. Zanim rezultaty będą w pełni widoczne, może minąć do sześciu miesięcy. U niektórych osób po zabiegu występuje dołeczek, ale te efekty uboczne są zazwyczaj krótkotrwałe.

Inne możliwości leczenia cellulitu obejmują przeszczep tłuszczu i liposukcję. Jednak najskuteczniejsze leczenie cellulitu obejmuje terapię laserową, która topi tłuszcz i przecina pasma włókniste. Chociaż ten rodzaj leczenia może przynieść dramatyczne rezultaty, istnieje ryzyko znacznego zasinienia i obrzęku. Co więcej, zabiegi laserowe na cellulit mogą wymagać sesji przypominających co roku, aby utrzymać efekty.

Jeśli szukasz najlepszych opcji laserowego leczenia cellulitu, skonsultuj się z chirurgiem kosmetycznym posiadającym dyplom ABCS. Eksperci z Centrum Medycznego Avanti posiadają kompleksową ofertę zabiegów na cellulit dla pacjentów z różnym stopniem zaawansowania cellulitu.

QWO

Laser QWO do redukcji cellulitu jest niechirurgiczną procedurą, która wygładza skórę. Zabieg może być zaplanowany i jest bezpieczny dla większości osób. Należy jednak pamiętać, że aby poddać się zabiegowi należy mieć umiarkowany lub silny cellulit. Zabieg ten nie jest odpowiedni dla każdego. Należy również być w dobrym stanie zdrowia i nie mieć innych zabiegów w tym samym czasie. Zabieg może powodować pewne tymczasowe skutki uboczne, takie jak zaczerwienienie, podrażnienie i zasinienie, ale jest to zwykle łagodne i można się z tym szybko uporać.

Laser QWO jest jednym z niewielu dostępnych zabiegów, które mogą leczyć umiarkowany cellulit bez konieczności wykonywania operacji. Laser rozbija włókniste pasma pod skórą i uwalnia uwięzione komórki tłuszczowe. Pomaga również wygładzić wygląd skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu, co poprawia ogólną teksturę skóry. W porównaniu z zabiegiem chirurgicznym, zabieg laserem QWO jest szybki i bezbolesny. Procedura może zająć zaledwie trzy sesje, aby zobaczyć wyniki. Każda sesja może trwać od dziesięciu do dwudziestu minut.

Laser QWO do redukcji cellulitu jest zatwierdzonym przez FDA rozwiązaniem do wstrzykiwania, które celuje w pasma włókniste, które wiążą powierzchnię skóry. Zabieg ten rozbija pasma włókniste pod skórą i pozwala osiągnąć widoczne rezultaty w ciągu 10 tygodni. QWO jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zmniejszyć wygląd cellulitu bez operacji.

Podobne tematy