Na czym polega zabieg z użyciem nici Butt Lift?


Błędne informacje na temat zabiegu z użyciem nici do liftingu pośladków

Nici są wprowadzane do pośladka przez wydrążoną kaniulę, która ma maleńkie zadziory. Po wejściu do pośladka nici te delikatnie zmieniają położenie skóry. W zabiegu wykorzystuje się 4-6 nici na pośladek, a rezultaty mogą być widoczne do sześciu miesięcy. Po tym czasie organizm zacznie produkować kolagen w miejscu, gdzie zostały umieszczone nici, zabezpieczając lifting. Każda osoba będzie wymagała innej liczby nici.

Istnieją pewne zagrożenia związane z zabiegiem podnoszenia pośladków za pomocą nici, ale procedura jest ogólnie bezpieczna. Głównym ryzykiem jest to, że niedoświadczony dostawca może umieścić nici niewłaściwie, co prowadzi do dziwnych konturów lub dziwnie wyglądającego tyłka. Innym potencjalnym powikłaniem jest przebicie tętnicy w okolicy. Ryzyko to jest jednak bardzo rzadkie.

Oprócz ryzyka, zabieg jest również bolesny i kosztowny. Pacjenci powinni być w dobrej formie fizycznej i być wolni od otyłości. Ponieważ nici butt lifts nie zapewniają natychmiastowej naprawy, nie jest to substytut dla pełnego tyłka lub innych procedur konturowania ciała. Ważne jest również, aby pamiętać, że nici nie są trwałe. Czas trwania nici może być różny, w zależności od rodzaju użytych nici.

W przeciwieństwie do niektórych innych procedur kosmetycznych, podnoszenie nici nie jest powszechnie znane, ale obecnie jest zatwierdzone przez FDA. Materiał polidioxanone używany w liftingu nici jest bezpieczny i od wielu lat stosowany w chirurgii sercowo-naczyniowej. Istnieją dwa podstawowe rodzaje nici stosowanych w liftingu nici.

Chociaż podnoszenie pośladków za pomocą nici jest stosunkowo nową procedurą, już teraz staje się realną alternatywą dla tradycyjnego podnoszenia pośladków. Wraz z dalszym rozwojem technologii może stać się niezawodną i trwałą alternatywą dla liftingu pośladków. W miarę jak nici stają się bardziej dynamiczne i zwiększa się ilość użytego materiału, procedura może zapewnić dłużej utrzymujące się rezultaty i efekt biostymulujący, który może odbudować naturalną tkankę.

Powszechne powikłania

Procedura podnoszenia nici jest ogólnie uważana za bezpieczną procedurę dla większości pacjentów. Zabieg wykonuje się poprzez wprowadzenie maleńkich sztabek do wydrążonej pod skórą kaniuli i pociągnięcie nici w celu podniesienia i repozycji pośladków. Zazwyczaj w każdym pośladku umieszcza się od czterech do sześciu nici. Nici pozostają na miejscu przez co najmniej sześć miesięcy, po czym ulegają naturalnemu rozpuszczeniu. Organizm zaczyna wtedy produkować kolagen w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Zabieg wymaga okresu odpoczynku od intensywnych ćwiczeń przez co najmniej dwa tygodnie po zabiegu.

Przed poddaniem się liftingowi nici należy skonsultować się z chirurgiem plastycznym, aby upewnić się, że jest się dobrym kandydatem do zabiegu. Przed zabiegiem unikaj palenia papierosów i picia alkoholu, które mogą odwodnić skórę i zakłócić działanie środka znieczulającego. Staraj się również nie przyjmować produktów na bazie aspiryny, ponieważ mogą one powodować nadmierne krwawienie, co może skutkować niepożądanymi komplikacjami. Unikaj również spożywania leków rozrzedzających krew, takich jak Ibuprofen, Naproxen czy Naprogesic.

Po zabiegu z użyciem nici do podnoszenia pośladków może wystąpić obrzęk, bolesność i zasinienie. Może również wystąpić niewielkie wgłębienie na skórze. Nie powinnaś jednak odczuwać silnego bólu ani dyskomfortu podczas tego okresu rekonwalescencji. Nici są umieszczone w głębokiej warstwie tkanki i mogą być odczuwalne dopiero po ustąpieniu stanu zapalnego, zwykle w ciągu pięciu do siedmiu dni.

Chociaż zabieg podnoszenia pośladków nićmi jest uważany za bezpieczny, istnieje niewielkie ryzyko powikłań. Nici mogą być umieszczone nieprawidłowo, jeśli dostawca jest niedoświadczony. Może to spowodować dziwne kontury i dziwnie wyglądający tyłek. Jednym z najpoważniejszych powikłań liftingu pośladków nici jest przebicie tętnic w okolicy. Nie jest to jednak częste powikłanie.

Chociaż zabieg podnoszenia pośladków nićmi jest mniej inwazyjny niż tradycyjny lifting pośladków, nadal wiąże się z niewielkim nacięciem i minimalną blizną. Nacięcia są zlokalizowane w miejscach, w których mogą być ukryte przez ubranie. Korzyści z liftingu pośladków nićmi są długotrwałe, ale trzeba będzie ściśle przestrzegać instrukcji pooperacyjnych.

Poza ryzykiem związanym z umieszczeniem nici, nici mogą również ulec pęknięciu. Może się to zdarzyć nawet w 18% przypadków. Odpowiednie szkolenie może pomóc zminimalizować prawdopodobieństwo zadzierzgnięcia nici. Nici mają również tendencję do resorpcji z czasem. To sprawia, że trudniej je dopasować. Nici muszą pochodzić z renomowanego źródła, ponieważ tańsze, gorsze nici mogą być niesterylne.

Zabieg z użyciem nici do liftingu pośladków jest doskonałą opcją dla pacjentów, którzy są niezadowoleni ze swojego wyglądu i chcą zminimalizować ryzyko operacyjne. Procedura jest prosta, niedroga i obejmuje jedną sesję trwającą od 45 do dwóch godzin. Większość pacjentów nie odczuwa bólu ani nie ma blizn, a czas rekonwalescencji wynosi zazwyczaj tylko dwie godziny.

Koszt zabiegu nici do liftingu pośladków

Nici PDO to szwy chirurgiczne, które mają niezwykłe właściwości indukcji kolagenu. Procedura ta wykorzystuje strategicznie umieszczone nici PDO, aby podnieść zwiotczałe tkanki i ostatecznie zastąpić je naturalnymi włóknami kolagenowymi. Może dać natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się przez kilka miesięcy. Procedura jest zarówno przystępna cenowo, jak i komfortowa.

Procedura trwa około godziny i jest minimalnie inwazyjna. W związku z tym, istnieje bardzo małe ryzyko powikłań. Procedura ta może również dać Ci młody wygląd, ponieważ stymuluje produkcję kolagenu. Procedura jest uważana za bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się luźnej skóry i przedwczesnego starzenia się.

Nici są umieszczane wzdłuż linii znakowania i przechodzą przez warstwę tłuszczu pomiędzy skórą a mięśniem. Ta warstwa tłuszczu ma niewiele włókien nerwowych, więc nici są bezpiecznie umieszczone. Po umieszczeniu nici są wygładzane i wiązane z nicią w drugim pośladku. Następnie są one zwijane w małe pęczki i umieszczane z powrotem w nacięciu.

Zabieg z użyciem nici do podnoszenia pośladków może zwiększyć ilość skóry w pośladku. Chirurg wprowadzi kilka nici w pośladek. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, możesz potrzebować od czterech do sześciu nici. Procedura trwa od sześciu miesięcy, w zależności od Twojego indywidualnego ciała. Nici rozpuszczą się po kilku miesiącach, a Twój organizm będzie produkował kolagen w miejscu, gdzie wcześniej znajdowały się nici. Pomoże to zabezpieczyć Twój lifting.

Zabiegi z użyciem nici do pośladków mogą być dobrą alternatywą dla implantów pośladków. Zabieg jest mało inwazyjny i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu igła wprowadza nić chirurgiczną ruchem zygzakowatym. Nić jest przymocowana do prętów i stożków, które chwytają tkankę. Następnie Twoja skóra zagoi się bez szwów.

Zabieg z użyciem nici do liftingu pośladków jest doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd pośladków. W zależności od leczonego obszaru, zabieg może trwać kilka minut. Zobaczysz natychmiastowe podniesienie obszaru i zrewitalizowany wygląd. Po zabiegu nici z czasem naturalnie się rozpuszczą.

Podobne tematy