Moje usługi

usługi prowadzenie ciąży - dr n. med. Michał Michalski

Prowadzenie ciąży

Ciąża to specjalny okres w życiu kobiety. W organizmie zachodzą zmiany adaptacyjne, które pozwalają na  prawidłowy rozwój płodu w łonie matki. Każda kobieta pragnie, aby jej dziecko rozwijało się jak najlepiej i  urodziło zdrowe. Każda chciałaby mieć gwarancję, że tak będzie. Mój gabinet przykłada do tego, aby  zaspokoić potrzeby kobiet ciężarnych najwyższą uwagę.

usługi badania prenatalne - dr n. med. Michał Michalski

Badania prenatalne

Wraz z rozwojem technologii obrazowania powstają coraz lepsze systemy diagnostyki ultrasonograficznej.  Prowadzi to do znaczącego postępu w dziedzinie diagnostyki prenatalnej oraz zwiększa wykrywalność wad  rozwojowych i nieprawidłowości w budowie płodu. Perinatologia aktualnie dysponuje coraz szerszym  spektrum możliwości leczenia wad wykrytych w badaniach prenatalnych.

Ginekologia

Poradnictwo ginekologiczne obejmuje badania profilaktyczne, ultrasonografię narządu rodnego oraz  leczenie patologii narządu rodnego.

usługi ginekologia - dr n. med. Michał Michalski

Testy HPV / Cytologia LBC

HPV to ludzki wirus brodawczaka. Wykazuje powinowactwo do komórek skóry okolic odbytu i narządów  rozrodczych, jamy ustnej, gardła i krtani oraz układu pokarmowego i moczowego. Jest przyczyną różnych  zmian rozrostowych komórek nabłonka: od brodawek i kłykcin, poprzez zmiany śródnabłonkowej neoplazji  szyjki macicy czy sromu, do zmian inwazyjnych np. raka szyjki macicy, sromu, prącia, pochwy i odbytu.

usługi testy HPV i cytologia - dr n. med. Michał Michalski
usługi laser CO2 - dr n. med. Michał Michalski

Laser CO2

Od czasu wynalezienia w 1960r. przez MAIMANA, laser zadomowił się we wszystkich gałęziach nauki.  Obecnie, nie można sobie wyobrazić nowoczesnej medycyny bez laserów. Czym się charakteryzuje laser?  Z praktycznego punktu widzenia laser jest źródłem światła emitującym wąską, zbitą wiązkę. Wiązka ta ma  określoną długość fali.